Op 16 juni doet onze cursist zang Linde haar B-examen. Omdat Linde in de talentstroom zit, is dit een openbaar examen. Dat betekent dat iedereen van harte welkom is om te komen luisteren!
Een mooie kans om te genieten van muziek én Linde aan te moedigen tijdens deze bijzondere stap in haar muzikale ontwikkeling.
Dit zegt Linde over haar passie voor muziek:
Ik ben Linde, ik ben 17 jaar oud en ik heb al ongeveer twee jaar zangles. Ik luister graag muziek en ik vind het heerlijk om lekker mee te zingen. Zingen geeft mij rust en zangles maakt me elke keer weer vrolijk. Het is voor mij een uitweg voor mijn zorgen en een super leuke hobby. Ik vind het ook leuk om mijn liefde voor muziek met iedereen te delen, zodat iedereen kan genieten en ontspannen. Daarom lijkt het me super tof om later iets met muziek te gaan doen en hiermee anderen te inspireren of helpen. Wat ik wil gaan doen weet ik nog niet precies, maar daarom probeer ik zo veel mogelijk ervaringen op te doen en dingen te leren over mezelf zodat ik straks precies weet hoe ik mensen het beste kan helpen.
Datum: 16 juni
Tijd: 19:00
Waar: Lokaal 002, Kunstkwartier Helmond
Gelegenheid: B-examen van Linde
Entree: Iedereen welkom
We hopen jullie daar te zien en wensen Linde alvast heel veel succes!